All 4 Mafia

Počet Návštěv:

Postavy

Prozatím je známo šest postav. Don Luca, Vito, Eddie, Joe, Henry a překupník zbraní. Jméno Joe ještě není úplně jisté, ale asi to tak bude.

Vitob

Vitob.jpg

Hlavní hrdina hry Mafia II. V některých věcech se bude nepochybně podobat Tommymu. Jinak se zdá, že Vito je Ital okolo třicítky. Zpočátku hry možná bude mít nějaké problémy se zabíjením lidí, ale to se zvládne. Snad i tady dostane hlavní hrdina nějakou přítelkyni :-).

Don Luca

DonLuca.jpg

Mafiánský boss nebo tedy spíše don, neboli šéf rodiny, který bude nepochybně ovládat velkou část Empire City. Prozatím známe i jeho hlavní kumpány, jimiž budou Vito, Joe, Eddie a určitě i někteří další. Don Luca má nepochybně určitý smysl pro humor, nesnáší vegetariány a zbožňuje steaky. Ještě aby ne, když žije jakoby v New Yorku :-).

Eddie

Eddie.jpg

Eddie bude jedním z hlavních kumpány Dona Lucy a také bude často v akci s Vitem a Joem. Eddie prozatím působí docela klidně a podle vzhledu trochu vypadá jako mladší Frank. Podle traileru bude Eddie možná mít trochu problémy s alkoholem, ale zase to vypadá, že něco vydrží :-).

Joe

Joe.jpg

Další Vitův kolega a hlavní kumpán Dona Lucy, který se občas nepochybně zasměje. Jeho havajská košile mu docela sluší, ale moc to o něm nevypovídá. Je trochu mohutnější postavy, takže třeba boj zblízka mu nebude dělat problém. Podle křížku na krku bude možná něco formou křesťana, ale třeba je to jen ozdůbka pro jeho image :-).

Henry Tomasino

Henry Tomasino.jpg

Henry je nejzkušenějším z zatím známé trojice.
U Dona Lucy pracuje už dlouho a proto je právoplatným a uznávaným členem rodiny.Henry pomáhá dvěma známím postavám s začátky u mafie.Zatím o něm téměř nic nevíme, ale oběvil se na několika screenech a v traileru.

Překupník

Překupník.jpg

Toto je člověk, který vám bude prodávat zbraně asi jako Vincenzo v Mafii I.Za zbraně, které prodává si očividně nechá dobře zaplatit.Místnost, kde muži na screenu jsou je podobná jako ta z Mafie I, kde prodával Vincenzo.