All 4 Mafia

Počet Návštěv:

Informace

Informace

Hra se bude odehrávat v letech 1945 až 1955, tedy 40. a 50. léta.
Město se bude jmenovat Empire City a bude inspirováno skutečným městem New York.
Všechna auta ve hře nebudou mít opět licenci, takže se setkáme se známými značkami jako Lassiter apod.
Hlavním hrdinou bude postava jménem Vito.
Opět zde bude mafiánská rodina, tentokrát pod vedením dona Luca.
Příběh by neměl být nijak propojen s prvním dílem hry a scénář měl k únoru přes 700 stran (thx ESAUL).
Grafický engine zatím není znám, taktéž ani HW požadavky.
V česku by hra měla být opět doprovázena českým dabingem.
Hra je vyvíjena pro PC a konzole nové generace, tedy XBOX360 a PS3.
Scénář pro hru opět vytváří Dan Vávra stejně jako v případě prvního dílu.
Oficiálními stránkami hry jsou www.mafia2game.com..... 31.08.2007 - Uveřejněn oficiální trailer. Hlavní hrdina se bude jmenovat Vito. Mafia II se bude odehrávat ve městě Empire City, což má být předloha New Yorku.....
Na Tiscali Games se v krátkých zprávách vyvrátila fáma, že CZ lokalizace nebude, naopak hra opět bude s českým dabingem!!! Cituji:

Česká verze Mafie 2 BUDE, opět včetně dabingu, ujistili nás Illusion Softworks (a vyvrátili tak fámy z článku kompletně vycucaného z prstu).

Článek vycucaný z prstu, jak vtipně IS poznamenali, je asi ten na hratelně.cz.....Z českého herního webu Hratelně.cz (thx Jake) jsme vyčetli, že Mafia II se už vyvíjí od vydání prvního dílu Mafia. Ovšem nic neoznamovali kvůli technickým problém a asi proto, že se nechtěli dopustit stejné chyby jako u prvního dílu. Také se píše, že hlavním hrdinou bude chlápek, který má kostkovanou bundu, jak v traileru tak i na screenu. Jeho jméno bude pravděpodobně Vitto, ale to není jisté. Opět se potvrzuje, že Mafia II se bude odehrávat na přelomu 40. a 50. let. Příběh (scénář) opět píše Dan Vávra, takže se dočkáme podobného zážitku jako v prvním díle. Také se zmiňují o datu vydání a podzim 2008 se začíná stále víc a víc potvrzovat. Nejlepší zprávou je, že Mafia II bude prostě tím, čím byla i Mafia I, takže by se opět mělo jednat o skvělý zážitek. Nakonec jedna velice špatná zpráva pro nás český národ. Česká lokalizace se totiž neplánuje, tedy dabing alespoň ne. Doufejme tedy, že kluci z IS udělají alespoň CZ titulky. Něco o tom mohla značit včerejší zpráva, že trailer bude v angličtině, ale to je běžná věc. K Mafia I byly první trailery také v angličtině. Ale skutečně to vypadá, že český dabing nebude.....Hra by se měla odehrávat na přelomu 40. a 50. let. Opět se bude jednat o 3D akci kombinavanou s chůzí a jízdou ve voze. Očekávané datum vydání je Podzim 2008. Mafia II opět nebude mít licenci na auta.

Podle oficiální tiskové zprávy 2K Games se opět ponoříme do podsvětí mafiánského světa v pozdějžích 40. letech a časných 50. letech dvacátého století. Opět budete součástí žijícího světa a příběh vás zaujme jako nějaký hollywoodský trhák. Pravděpodobně by se mělo jednat o město New York. Mafia 2 bude PC a konzole nové generace, tedy Xbox360 a PlayStation3. Grafika by měla být naprosto skvěla díky novému wow faktoru, který je ideální pro mafiánskou akci jako Mafia 2....
Žádné komentáře